انتخاب بهترین دکتر عمل زیبایی بینی ؛ خطرات و عوارض جانبی عمل زیبایی بینی

بهترین دکتر عمل زیبایی بینی

بهترین دکتر عمل زیبایی بینی چه ویژگی هایی دارد؟ چرا باید به دنبال بهترین دکتر عمل زیبایی بینی باشیم؟ زمانی که برای هر نوع عمل جراحی اقدام می کنیم، خیلی مهم است که خطرات آن را به خوبی بفهمیم. عمل زیبایی بینی یکی از معمول ترین جراحی های زیبایی است که هر ساله به دفعات بسیار بالا انجام می گیرد، اما همان خطرات احتمالی دیگر جراحی ها را دارد. رسیدن به اهداف زیبایی شناسانه بسیار ایده آل است، اما اولویت شما و جراح زیبایی باید حفظ سلامت کلی بدن باشد. با وجود آنکه بیشتر جراحی های بینی بدون مشکل هستند، بیماران باید درباره عوارض جانبی و خطرات احتمالی جراحی و فاکتور های خطرناک برای سلامت شخصی شان را بدانند. صحبت درباره خطرات جراحی با یک دکتر متخصص جراحی بینی با تجربه برای نتیجه ای عالی و سلامت کامل بیمار ضروری است.

خطرات جراحی و انتخاب بهترین دکتر عمل زیبایی بینی

زمانی که حرف از خطرات جراحی عمل بینی به میان می آید، خیلی مهم است که خطرات جراحی را هم به طور کلی و هم برای یک جراحی خاص بررسی کنیم. خطرات کلی جراحی در مورد جراحی های زیبایی و عمل بینی نیز صدق می کند و باید پیش از جراحی به دقت و با جزئیات در مورد آن با جراحتان صحبت کنید. از خطرات احتمالی عمل زیبایی بینی که در بقیه جراحی ها نیز دیده می شوند، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • خونریزی
 • عفونت
 • واکنش منفی به داروی بیهوشی
 • هماتوم (جمع شدن خون زیر پوست)

خطراتی که تنها مختص جراحی زیبایی بینی است، شمال موارد زیر است:

 • بی حس شدن
 • خون دماغ شدن
 • زخم در پایه بینی
 • پارگی مویرگ های خونی روی سطح پوست
 • ورم
 • آسیب دائمی به عصب
 • اصلاح یا تغییر بیش از حد بینی که باعث ضرورت انجام عمل بینی اصلاحی می شود.

انتخاب بهترین دکتر عمل زیبایی بینی ، می تواند به طور مشخصی خطرات جراحی را کاهش دهد. بیماران باید از وقت مشاوره خود به عنوان فرصتی برای پرسیدن سوالاتی در ارتباط با جراحی مانند خطرات، مزایا و عوارض جانبی جراحی استفاده کنند. علاوه بر این، پیروی از دستورالعمل های جراح در مورد مراقبت های پیش و پس از جراحی به اجتناب از مشکلات سلامتی کمک می کند.

عوارض جانبی

علاوه بر خطراتی که در جراحی عمل بینی وجود دارد، ممکن است عوارض جانبی کوتاه مدتی نیز بیمار را درگیر کند. به دلیل اینکه جراحی بینی برای هر بیمار متفاوت است، عوارض جانبی آن نیز برای هر فرد متفاوت است. اختصاص زمان برای یادگیری بیشتر در مورد این عوارض جانبی (اینکه چه چیزهایی هستند و چقدر طول می کشند) به شما کمک می کند تا در تصمیم گیری در مورد جراحی، انتخاب بهترین دکتر عمل زیبایی بینی و نتیجه جراحی بینی تان اعتماد به نفس بیشتری داشته باشید.

درد پس از جراحی

عمل زیبایی بینی یکی از تاثیر گذار ترین راه هایی است که می تواند ظاهر شما را بهبود ببخشد. به دلیل اینکه در این جراحی تغییرات گسترده ای در استخوان تیغه بینی و غضروف آن اعمال می شود، بیمار ممکن است که پس از جراحی تجربه درد یا ناراحتی داشته باشد. خوشبختانه این ناراحتی معمولا بسیار کم است و بیشتر بیماران با مسکن های معمول قادر به آرام کردن درد هستند. برای بیمارانی که تحمل کمتری نسبت به درد دارند، دکتر متخصص جراحی می تواند مسکن های قوی تری را تجویز کند.

ورم و نقش بهترین دکتر عمل زیبایی بینی در بهبود آن

یکی از معمول ترین عوارض جانبی عمل زیبایی بینی ایجاد ورم اطراف چشم ها و بینی است. این ورم در روزهای پس از جراحی در بیشترین حالت خود قرار دارد اما دو هفته پس از آن شروع به کم شدن می کند. خیلی مهم است که به یاد داشته باشید که در برخی موارد ورم بینی تا شش ماه پس از جراحی وجود دارد. نتیجه نهایی عمل بینی معمولا یک سال پس از انجام جراحی دیده می شود. اگر بهترین دکتر عمل زیبایی بینی را در منطقه و شهر خود انتخاب کرده باشید، در جلسات مشاوره و پس از عمل راهکارهایی را برای کم شدن ورم به شما ارائه خواهد داد. نحوه انجام جراحی نیز در میزان ورم ایجاد شده تاثیر دارد.

کبودی

کبودی از عوارض جانبی دیگریست که معمولا در جراحی بینی رخ می دهد. درجه کبودی بیمار پس از همل به حساسیت خود بیمار و وسعت جراحی انجام شده بستگی دارد. کبودی معمولا در ناحیه چشم رخ می دهد و نهایتا تا ده روز پس از عمل بهبود می یابد.

5 (100%) 2 votes
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *