عمل جراحی بینی یا رینوپلاستی یکی از جراحی های پر طرفدار در تمامی دنیاست. بسیاری از مردم جهان با مشکلاتی چون انحراف بینی ، شکستگی بینی ، قوز بینی ، سوراخ های بزرگ ، بینی گوشتی یا استخوانی با شکل نامناسب روبرو هستند که برخی از آنها موجب بروز اختلال هایی در سلامتی شده و برخی مشکل زیبایی را به همراه دارند که البته تمامی این مسائل با عمل جراحی قابل اصلاح می باشند. یک جراح بینی حاذق می تواند شما را در رسیدن به هدفتان از عمل بینی کمک کند. دکتر لیلا دلخواه اکبری ، بهترین جراح و متخصص گوش، حلق و بینی در تهران مطمئناً دماغتان را به فرم دلخواه و مناسب با صورتتان عمل می کند.

 

جراح بینی - دکتر لیلا اکبری

 

بسیار دیده می شود که اشخاص پس از انجام دادن جراحی زیبایی شکایت هایی دارند و به هیچ عنوان نتیجه عمل را نمی پسندند. عمده این شکایات مربوط به عوارض پس از عمل می باشد البته باید این نکته را خاطر نشان کرد که خون ریزی معمول ، تورم یا کبودی پس از عمل عوارض کاملا شایعی هست و با گذشت زمان مناسب پس از عمل کاملا رفع خواهد شد . اما یک سری مشکلاتی هست که زیبا جو پس از عمل به آن پی می برد که البته نتیجه اعتماد به پزشکان بی تجربه و افرادی است که ممکن است هزینه نامعقولی را در قبال این جراحی دریافت کرده باشند.

از جمله این نارضایتی ها می توان از کج بودن بینی ، نا متقارن بودن پره ها و سوراخ های بینی ،بروز مشکلات تنفسی و عوارضی چون خونریزی های مکرر و شدید نام برد. این گونه مشکلات باعث می شود شخص مجبور به عمل های ترمیمی شود که مجددا نیازمند صرف کردن هزینه می باشد. لذا برای پیشگیری از بروز این مشکلات بهترین کار تحقیق و برگزیدن یک دکتر بینی خوب از همان ابتدای کار است.

انتخاب بهترین جراح بینی در تهران 

 • در قدم اول بعد از گرفتن تصمیم برای عمل دماغ ، فرد باید یک جراح دماغ خوب و با تجربه که نمونه کارهای مختلفی در تمامی مورد های مختلف جراحی بینی داشته باشد ، انتخاب نماید . یک دکتر بینی خوب اطلاعات و توانایی های حرفه ای و به روزی دارد. همچنین درصد جراحی های موفق او بسیار بالا می باشد.
 • یک جراح زیبایی بینی را میتوان تا حدودی با جست و جو در اینترنت ، مراجعه به وب سایت ، دیدن نمونه کارها در قالب عکس و فیلم و متن های آموزشی شناسایی کرد. شما در ابتدا با سرچ کردن و پرس و جو از بقیه از دوستان و آشنایان چند نمونه کار را می پسندید سپس از بین آن ها مواردی را که بسیار با سلیقه شما و انتظاراتتان هماهنگ است بر می گزینید. سپس پس مراجعه و ملاقات با هر یک از متخصصان منتخب ، می تواند تصمیم نهایی را برای انتخاب دکتر بینی خود بگیرید.

نکاتی در مورد یک جراح بینی خوب در تهران وجود دارد که در زیر به آنها اشاره می شود :

 • یک جراح دماغ خوب باید با تجربه باشد

رینوپلاستی به یک فرد با تجربه نیازمند است که به به طور کامل بر کار خود تسلط داشته باشد و بتواند نتیجه مورد نیاز زیباجو را برایش خلق سازد.

 • مشاوره پیش از عمل

یک جراح زیبایی بینی بسیار خوب در جلسه پیش از عمل انتظارات و اهداف شما از عمل را می شنود و قادر است شما را در انتخاب بهترین نوع و شکل بینی که بسیار متناسب با اندازه صورت و نوع چهره تان هست راهنمایی کند . وی حتما پیش از عمل از شما نتیجه آزمایش خون می خواهد و درخواست می کند در رابطه با بیماری های دیگرتان یا داروهایی که مصرف می کنید و حساسیت های دارویی به او لیست کاملی ارائه بدهید. همچنین پزشک خوب به طور کامل برای شما همه نکات را شفاف سازی می کند و درباره تمامی مزایا و معایب و عوارض جانبی توضیح کامل خواهد داد. زیباجو باید به عملکرد بهترین جراح بینی در تهران اعتماد داشته باشد و همچنین یک دکتر دماغ زبده نیز باید بتواند اعتماد شخص را به خوبی جلب کند.

فیلم عمل بینی توسط بهترین جراح زیبایی بینی تهران 

 

 • تشخیص صحیح

پزشک در جلسه ویزیت کاملا ساختار داخلی و بیرونی بینی شما را از تمامی زوایا بررسی میکند. سپس از تمامی زاویه ها از دماغ تان عکس می گیرد که این عکس می تواند به او و شما پیش از عمل ،حین عمل و پس از عمل کمک کند. همچنین فاکتورهای مهمی در گرفتن نتایج خوب موثر هستند که دکتر با بررسی فیزیکی آن را به شما توضیح خواهد داد به طور کلی نوع پوست بینی و ضخامت آن یکی از مهم ترین فاکتورها در کسب نتیجه بهتر می باشد. تشخیص درست این موارد در انتخاب تکنیک و نحوه عمل تاثیر بسزایی دارد و متقابلاً حرفه ای بودن جراح دماغ  را نشان می دهد.

 • داشتن وجدان کاری

برای یک دکتر دماغ خوب مسائل مالی بسیار کم اهمیت تر از وجدان کاری و سلامتی بیمار است. چنین پزشکی ابتدا به فکر سلامتی مراجعه کنندگان خود می باشد. همچنین ایشان به برطرف شدن مشکلات تنفسی و زیبایتان پس از عمل و اینکه نتیجه عمل به انتظارات شما کاملا نزدیک باشد بسیار اهمیت می دهد.

 • خونسرد و خوش اخلاق بودن بهترین جراح بینی تهران حین پروسه عمل

خونسردی و دور بودن از استرس و اضطراب از ویژگی هایی است که باعث تسلط بیشتر پزشک بر روی پروسه در حال انجام خواهد شد. همچنین اخلاق خوب و با حوصله بودن دکتر به بیمار اجازه می دهد تا بتواند با خیال راحت تمامی سوال هایش را بپرسد. در ادامه جراح زیبایی دماغ نیز به زبان ساده و قابل درک به پرسش ها پاسخ می دهد.

 • پاسخ دهی کامل به سوالات

شما می توانید با انتخاب یک جراح بینی خوب در تهران تمامی سوالاتی که درباره دماغ خود، پروسه عمل ، برطرف شدن یا نشدن مشکلات تنفسی مدت زمانی که پس از عمل فرآیند بهبودی تکمیل می شود بپرسید. همچنین ممکن است درباره پروسه بیهوشی نگرانی هایی داشته باشید که وی با صحبت کردن و شفاف سازی مطالب برای شما نگرانی هایتان را به خوبی برطرف می کند. سپس درباره عوارض احتمالی با شما صحبت کرده و توضیحات کامل را ارائه می دهد . همچنین نکات مربوط به مراقبت از بینی پس از عمل را نیز در اختیارتان می گذارد.

 • آگاه کردن زیبا جو و دادن اطلاعات لازم پیش از عمل توسط جراح بینی تهران 

پزشک در مورد اقداماتی که باید پیش از عمل انجام بدهید و باید و نباید هایی که باید اعمال کنید با شما صحبت می کند. مثلا به شما خاطر نشان می کند که تا 10 روز  پیش از عمل نباید داروهایی نظیر آسپرین و ایبوپروفن و مکمل های استفاده کنید. اگر سیگاری هستید از یک ماه قبل از عمل برای تسریع بخشیدن فرآیند بهبودی باید مصرف آن را قطع کنید . از شما می خواهد که هیچ گونه مواد آرایشی به صورت یا چشم های خود قبل از عمل نزنید .
حتما برای برگشت به منزل همراهی داشته باشید که پس از رساندن شما به منزل تا چند ساعت از شما مراقبت کند.یک عمل جراحی زیبایی بینی خوب نیازمند یک متخصص بینی با تجربه ،مسلط و حرفه ای می باشد. چنین جراحی با تمام تکنیک های به روز آشناست و بهترین روش درمانی مناسب را برای بینی شما به راحتی انتخاب می کند و با انجام یک عمل شما به احتمال خیلی زیاد به نتیجه دلخواه خود خواهید رسید. بدین نحو نیازی به جراحی های ترمیمی و صرف هزینه های بیشتر نخواهید داشت.

 

 

عدم انتخاب بهترین جراح بینی تهران چه عوارضی را در پی خواهد داشت ؟

 • اختلال در تنفس و عملکرد بینی
 • آپنه خواب یا توقف نفس در هنگام خواب
 • سردردهای طولانی و مداوم
 • از دست دادن حس بویایی
 • آسیب دیدن بافت و یا غضروف های بینی
 • نا متقارن بودن بینی و سوراخ ها
 • سربالا شدن بیش از اندازه نوک بینی
 • کوچک شدن بیش از اندازه سوراخ های بینی

اهمیت نمونه عمل های جراحی شده و رضایت بیمار در انتخاب بهترین جراح

برای انتخاب بهترین جراح زیبایی بینی در تهران لازم است نمونه عمل های انجام شده توسط جراح دماغ مورد نظر خود را ببینید و درباره میزان موفقیت های عمل جراحی او تحقیق و بررسی نمایید. هرچه میزان عمل های موفق دکتر بینی بیشتر باشد ، نشان از تبحر و مهارت او دارد. هم چنین لازم است از میزان رضایت بیمارانی که تحت عمل جراحی با پزشک مورد نظر شما قرار گرفته اند ، سوال نمایید. از دیگر اقدامات مهمی که شما را در انتخاب بهترین جراح بینی در تهران کمک می کند شناختن فرم بینی خود و انتظارات شما از عمل جراحی می باشد به همین علت لازم است جراحی را انتخاب نمایید که در زمینه جراحی نوع فرم بینی شما عمل های موفقی دارد و می تواند انتظارات شما را در حد معقول برآورده نماید. برای مثال اگر آقا هستید و قصد جراحی کردن دماغ خود را دارید ، لازم است نمونه کارهای عمل دماغ مردان را توسط پزشک های مورد نظر خود مشاهده نمایید و هرکدام که به سلیقه شما نزدیک تر بود و تجربه کافی در این زمینه را داشت انتخاب نمایید. بهترین جراح زیبایی دماغ لازم است خصوصیات چهره مردانه را بشناسد و در حین جراحی آن را حفظ نماید. عموما جراحی زیبایی بینی خانم ها با ظرافت بیشتری انجام می شود دکتر دماغ نباید بینی خانم ها و آقایان را به یک سبک جراحی نماید.

فیلم عمل بینی توسط بهترین جراح زیبایی بینی تهران 

 

بهترین جراح بینی ترمیمی تهران

انتخاب دکتر دماغ ترمیمی از اهمیت بالایی برخوردار می باشد ؛ زیرا لازم است دکتر زیبایی بینی با پیوند غضروف ظاهر بینی را بهبود دهد و مشکلات بینی را اصلاح نماید که این عمل نیاز به مهارت بالایی دارد.

بهترین دکتر بینی استخوانی در تهران

اگر نگاهی سریع به مقاله جراحی بینی موجود در سایت بیاندازید ، متوجه ویژگی بینی های استخوانی خواهید شد. بینی های استخوانی به دلیل اینکه دارای پوستی نازک و ظریف هستند  تغییرات واصلاحات اعمال شده را خیلی سریع تر از بینی های گوشتی نشان می دهند. به طوری که اگر عمل زیبایی بینی توسط یک متخصص بینی بی تجربه ، ناکارآمد و بدون مهارت انجام شود  و نتایج بد و غیر قابل قبول باشند ، هر کسی که با او ملاقات می کنید متوجه عمل کردن بینی شما خواهد شد. از همین رو انتخاب یک دکتر بینی خبره ، کارآزموده و مجرب برای انجام عمل زیبایی بینی استخوانی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. یک جراح بینی استخوانی خوب در تهران به دلیل مهارت ، تجربه و تخصصی که دارد می داند که از کدام روش برای انجام عمل زیبایی بینی و جلوگیری از دفرمه شدن بینی استفاده کند. وی می داند که چگونه بخیه ها را بر روی پوست بینی بزند تا آثاری از زخم و اسکار بر روی پوست باقی نماند. همچنین او قادر است تغییرات و اصلاحات مورد نیاز را به گونه ای بر روی بینی اعمال کند که هیچ کس پس انجام عمل بینی در تهران متوجه جراحی شدن بینی شما نشود. پیدا کردن چنین شخصی ممکن است سخت و طاقت فرسا به نظر برسد ، اما برای یافتن چنین جراح زیبایی بینی خبره ، با تجربه و کار آمدی تنها نیاز به دقت ، توجه و ریز بینی بسیار زیادی دارد. شما زمانی که نمونه کار های جراحی زیبایی بینی استخوانی ، جراح دماغ مورد نظر خود را مشاهده و مورد بررسی و ارزیابی دقیق قرار دهید ، خیلی سریع و آسان می توانید او را پیدا کنید ، به او اعتماد نمایید و بینی خود را در اختیار او قرار دهید.

بهترین جراح بینی گوشتی در تهران 

همانطور که می دانید بینی های گوشتی به دلیل داشتن غضروف های ضعیف ، بسیار سست هستند و در صورتی که پزشک از تبحر و تجربه کافی برخوردار نباشد نتواند بخیه ها را به درستی بزند یا اینکه به خوبی بینی را تقویت کند این امکان وجود دارد تا  بینی بعد از گذشت مدت زمان اندکی دچار افتادگی شود از همین رو اگر بینی گوشتی دارید و به دنبال یک جراح بینی مجرب و متبحر در تهران هستید بهتر است پزشکی را انتخاب کنید که در زمان زمینه عمل کردن بینی های گوشتی تجربه کافی را داشته باشد. بینی های گوشتی به دلیل اینکه دارای پوستی ضخیم و چرب هستند و از همین رو تورم بیشتری را تجربه می کنند نیاز به رعیات نکات مراقبتی خاصی دارد که یک پزشک مجرب و متبحر در جلسات مشاوره در رابطه با آن صحبت می کند و توصیه های لازم را بیان می کند. همچنین به یاد داشته باشید که این نوع بینی ها را نمی توان به هر فرمی عمل کرد از همین رو پزشک باید عوامل متعددی را در زمان انتخاب نوع بینی و میزان تغییرات اعمال شده بر روی بینی در نظر بگیرد.

 

جراح بینی

 

بهترین جراح بینی فانتزی تهران

اگر به خواسته های افرادی که متقاضی جراحی زیبایی بینی هستند کمی دقت کنید متوجه خواهید شد که اغلب آن ها نشانه های داشتن یک بینی سربالا و فانتزی را بیان می کنند. این به این معناست که عمل زیبایی بینی فانتزی در میان عموم بیشتر پرطرفدار و جا افتاده می باشد. به عبارتی دیگر تعریف اغلب متقاضیان رینوپلاستی از این پروسه ای ن است که بینی تحت عمل جراحی کمی سربالا و کوچک می شود. در حالی که این فرایند تنها به این نوع تغییرات محدود نمی باشد. اما در کنار تمامی این موارد نیز اگر فرد متقاضی انجام این نوع تغییرات باشد به دلیل سخت و پیچیده بودن فرایند نیاز دارد تا جراح بینی مجرب ، متبحر و کار آزموده ای را برای انجام عمل جراحی پیش رو در تهران  انتخاب کند. اما آیا می دانید انتخاب این دسته از پزشکان به چه صورت است؟ آیا می دانید که تمامی پزشکان قادر به پیاده سازی تمامی فرم های بینی نیستند؟

بهتر است بدانید که جراحی زیبایی بینی به فرم فانتزی به دلیل پیچیدگی ها و سختی های که به دنبال دارد توسط تمامی جراحان انجام نمی پذیرد. از همین رو نیاز است تا اگر تمایل دارید این نوع فرم را برای بینی خود انتخاب کنید ، پزشکی را بیابید که قادر باشد بینی شما سربالا و کوچک و زیبا سازد. برای یافتن این پزشک بهتر است تا نمونه کار های مربوط به فرم های عروسکی و فانتزی پزشک انتخابی را به خوبی بررسی کنید. با کسانی که توسط وی عمل شده اند صحبت کنید و رضایت آن ها را از نتایج به دست امده بسنجید. در چنین مواردی نظرات مراجعین حاضر در مطب پزشک کمک بسیار زیادی به شما در تصمیم گیری و اطلاع یافتن از تبحر پزشک می کند.

توصیه چسب زدن توسط جراح بینی 

بعد از اینکه گچ بینی توسط جراح زیبایی بینی برداشته می شود ، معمولا به شما تکنیکی به نام چسب زدن به بینی را آموزش می دهد و این کار را برای شما انجام می دهد . زیباجویان باید چسب زدن را کاملا اصولی یادبگیرند تا برای هربار تعویض نیاز به مراجعه به پزشک نداشته باشند.پزشک در این جلسه در خصوص چسبی که می توانید برروی بینی تان بچسبانید صحبت می کند. مدت زمان مورد نیاز برای چسب زدن به بینی در بینی های گوشتی معمولا طولانی تر از بینی های استخوانی می باشد زیرا تورم بعد از عمل بینی گوشتی معمولا بیشتر می باشد. از دیگر نکاتی که باید به آن ها توجه نمایید مدت زمان مورد نیاز برای چسب زدن در شبانه روز است که بهترین جراح بینی تهران به طور کامل به شما در این خصوص توضیح خواهد داد. چسب زدن می تواند از تورم بینی بکاهد و علاوه بر این از خطر اسکار و افتادگی بینی بسیار کم کند.

 

 

 

دوام نتیجه جراحی بینی در صورت مراجعه به بهترین جراح بینی در تهران

همانطور که قبلا نیز در این خصوص صحبت کردیم مراجعه به یک دکتر بینی خوب اهمیت بسیار زیادی دارد و در صورتی که بسیار اگاهانه در آن مرحله عمل نمایید نتیجه ای بسیار عالی در انتظارتان خواهد بود. یک جراح دماغ بسیار با تجربه و کاربلد علاوه بر مشاوره ای عالی که به شما ارائه می دهد می کوشد که شبیه ترین مدلی که در ذهن خود داشته اید را ارائه نماید و این دکتر بینی از میزان رضایت بسیار بالایی برخوردار است. یک جراح و متخصص بینی خوب با دقت بسیار بالایی که دارد بینی شما را به بهترین شکل جراحی می نماید تا دیگر نیازی به هیچگونه جراحی دماغ مجدد ، پیدا کردن جراح ترمیمی بینی و همچنین نیازی به صرف هزینه مجدد در این مورد نداشته باشید.

بهترین دکتر بینی طبیعی در تهران دکتر اکبری

وقتی صحبت از عمل زیبایی بینی می شود اولین موردی که به ذهن افراد خطور می کند این است که قرار است در طول عمل جراحی بینی به نحوی تغییر کند که در نهایت کوچک ، عروسکی و سربالا شود. اغلب افراد عمل زیبایی بینی را تنها رسیدن به فرم فانتزی و سربالا می بینند ، در حالی که همیشه اینطور نیست و طی این عمل جراحی می توان تغییرات بسیار زیادی را اعمال کرد و نتایج متفاوتی را به دست آورد. طی این پروسه می توان بدون اینکه تغییر بزرگی ایجاد شود مشکلات ظاهری بینی مانند انحراف ، کجی ، قوز روی پل بینی و غیره درمان یابند و بیمار به نتیجه مورد نظر خود برسد. برای این کار باید به یک جراح بینی طبیعی کار ، حرفه ای و کاربلد در تهران مراجعه کنید. این پزشک قادر است با تکیه بر دانش  ، مهارت ، تخصص و تجربه خود بدون اینکه تغییرات گسترده ای را بر روی بینی به وجود آورد ، با توجه به سایز و فرم سایر اجزای صورت فرم بینی را به بهترین حالت ممکن تغییر دهد. به عبارتی دیگر بینی را خلق کند که با دیگر اجزای تشکیل دهنده صورت هماهنگی و تناسب داشته باشند. اندازه بینی در چهره های که طبیعی و زیبا هستند به بیش از اندازه کوچک است و نه بزرگ که همین مسئله باعث حفظ تناسب چهره و داشتن یک چهره نچرال می شود. با وجود اینکه عمل دماغ طبیعی نسبت به سایر عمل های زیبایی بینی آسان تر بوده و نیاز به تغییرات بسیار زیادی ندارد اما این موضوع باعث نمی شود که میزان اهمیت انتخاب بهترین و متبحر ترین جراح بینی تهران کاهش پیدا کند. چرا که اعمال نکردن تغییرات بر روی بینی به خصوص در زمان برداشتن قوز روی پل بینی بسیار سخت و چالش برانگیز می باشد.